Kullanım Koşulları

Aşağıda UbiEsports.com web sitesinin kullanım koşulları belirtilmiştir.

Aşağıdaki terim tanımları geçerlidir:

– ubiesports.com – “Site”

– ubiesports.com.com sahipleri – “Sahipler”

– ubiesports.com’u kullanan herhangi bir kişi, şirket veya diğer kuruluş – “Kullanıcı”.

-Bu sayfada belirtilen kullanım şartları – “Şartlar”

Kullanım Şartları

Siteyi kullanmadan önce bu şartları dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz ve kendi referansınız için bir kopyasını alabilirsiniz.

1. Sözleşme ve Şartların Kabulü

Sitenin herhangi bir Kullanıcı tarafından kullanılması, Şartların kabulüne ve kabulüne tabidir. Siteyi kullanımınız, herhangi bir değişiklik, ekleme veya kaldırma işlemi yapılmaksızın Şartların bir sözleşmesini ve kabulünü teşkil eder.

2. Şartların Güncellenmesi ve Değiştirilmesi

Sahipler veya Sahipler adına hareket eden aracı, Şartları istediği zaman bildirimde bulunmaksızın güncellenebilir veya değiştirebilir.

3. Hizmetin Tanımı

Site, kumar ve kumar siteleriyle ilgili bilgiler, incelemeler, haberler ve karşılaştırmalar sağlar.

Site bir kumar operatörü veya kumar hizmetleri sağlayıcısı değildir. Site, kumar işlemlerini kabul etmez veya kolaylaştırmaz.

4. Gizlilik

Sitenin gizlilik politikası, Site ve Sahiplerin Kullanıcı hakkındaki bilgileri nasıl ele aldıklarını tanımlar.

Gizlilik ve çerezler politikamızı buradan görebilirsiniz

5. Üçüncü Taraf Web Siteleri

Site, kumar hizmetleri sunan web sitelerini içeren harici üçüncü taraf web sitelerine bağlantı içermektedir. Sitenin üçüncü taraf web siteleri üzerinde hiçbir kontrolü yoktur ve bu üçüncü taraf web sitelerinde bulunan içerik, ürün veya diğer materyallerden sorumlu veya yükümlü değildir.

Herhangi bir üçüncü taraf web sitesini ziyaret ederek, söz konusu web sitesinin tüm kurallarına ve kullanım koşullarına tabi olacağınızı kabul edersiniz ve Siteyi veya Sahiplerini üçüncü taraf bir web sitesinin veya bir üçüncü taraf web sitesinin kullanımı ile bağlantı.

6. Kullanıcı Yükümlülükleri

Herhangi bir üçüncü taraf web sitesiyle ilgili kuralları ve kullanım koşullarını kontrol etmek Kullanıcı olarak sizin sorumluluğunuzdadır.

Siteye bağlı herhangi bir üçüncü taraf web sitesinin hizmetlerini kullanmadan önce bölgenizdeki geçerli yasaları kontrol etmek Kullanıcı olarak sizin sorumluluğunuzdadır.

Kullanıcı olarak Sitedeki herhangi bir içeriği çoğaltmamaya, satmamayı, ticaretini yapmamayı veya kopyalamamayı kabul edersiniz.

Sitenin Kullanıcıdan içerik gönderilmesine izin verdiği durumlarda, Kullanıcı olarak aşağıdakileri kabul etmiş olursunuz:

  • Gönderdiğiniz herhangi bir içeriğin tek yazarı ve sahibisiniz,
  • Gönderdiğiniz tüm içerik bilginiz dahilinde doğrudur,
  • Yanlış, yanlış veya yanıltıcı olduğunu bildiğiniz hiçbir içeriği göndermeyeceksiniz,
  • Üçüncü bir tarafın telif hakkını, ticari markasını, patentini veya diğer mülkiyet haklarını ihlal eden hiçbir içerik göndermezsiniz,
  • Herhangi bir yasayı veya düzenlemeyi ihlal eden veya ihlal eden hiçbir içerik göndermezsiniz,
  • Irkçı, küçük düşürücü, iftira niteliğinde, tehdit edici, müstehcen, nefret dolu veya ayrımcı olarak kabul edilebilecek hiçbir içerik göndermeyeceksiniz,
  • Siteyi ve Sahipleri, gönderdiğiniz herhangi bir içerikten kaynaklanan herhangi bir hasar veya zarara karşı tazmin edersiniz.

7. Feragat

Site ve Sahipleri, Sitede sağlanan bilgilerin, içeriğin ve bağlantıların doğru olmasını sağlamak için tüm makul çabayı gösterirler.

Kullanıcı olarak, Sitenin ve / veya Sahiplerinin, Sitede sağlanan bilgi, içerik ve bağlantılarda yer alan herhangi bir yanlışlıktan veya neden olunan herhangi bir zarar veya kayıptan sorumlu veya yükümlü olmayacağını ve sorumlu olmayacağını kabul edersiniz. böyle yanlışlıklarla.

Kullanıcı olarak, Sitede sağlanan tüm bilgilerin, içeriğin ve bağlantıların kendi sorumluluğunuzda olduğunu anlar ve kabul edersiniz.

Siteyi ve / veya Sahipleri, Sitede sağlanan bilgi, içerik ve bağlantılardan doğrudan veya dolaylı olarak kaynaklanan herhangi bir hasar veya kayıptan sorumlu tutamazsınız.

8. Hakların Saklı Tutulması

Site ve Sahipleri, tüm telif hakları, ticari markalar, patentler ve diğer mülkiyet hakları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere sitede sunulan tüm bilgi ve içeriklerle ilgili tüm haklarını saklı tutar.

Sitenin veya Sahiplerinin haklarından herhangi birinin kullanılması, Siteden veya Sahiplerden yazılı izin alınmasını gerektirir.

9. Yanlışlıkların Bildirilmesi ve / veya Telif Hakkı İhlali

Kullanıcı olarak Sitede sağlanan bilgilerin veya içeriğin yanlış olabileceğine veya bir telif hakkı ihlali oluşturabileceğine inanıyorsanız, Siteyi bu Şartların 11. maddesine göre bildirebilirsiniz.

10. Bu Koşullara İlişkin Sorular

Kullanıcı olarak bu Koşullarla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, bu Koşulların 11. maddesine uygun olarak Siteyle irtibata geçebilirsiniz.

11. Siteye Başvurma

Siteyle nasıl iletişim kurulacağıyla ilgili ayrıntılar aşağıdaki sayfada bulunabilir – Bize ulaşın

12. Terimlerin Dili

Bu Koşulların Türkçe sürümü ile başka bir dilde bir sürüm arasında herhangi bir tutarsızlık olması durumunda, Türkçe sürümün geçerli olduğu kabul edilecektir.

13. Uygulanabilir Maddeler

Bu Koşullarda yer alan maddelerden herhangi biri Kullanıcının yargı yetkisinde uygulanamazsa, bu hükümler geçerli olmayabilir.

Bir cümlenin veya cümlenin uygulanamayacağı böyle bir durumda, bu Koşullardaki diğer tüm maddeler hala geçerlidir.

Son Güncelleme: 04.05.2020